Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. .soptík.

    .soptík. User

    Chybí Donald! Ještě nemám žádné varování!:)
     
  2. Ahoj, jsem tady také :) Ale nevím jak Donald77, zdá se, že přestal hrát ..... ale nikdy nevíte :):( Byla by velká škoda o Donalda77 přijít :(
     
  3. Ahoj všem, i já jsem zde, i když teď mám času moooc málo :)
     
    BA-KA-RA and ***SIMIR*** like this.
  4. helbel

    helbel User

    ahoj zelenáči:) tak to tu rozjedem, ať se tak nezelenáme. Snad nám dorazí i Donald.., snad se smíří se změnou..
    Donaldeeeeeee, pojď mezi nás:)
     
  5. Ahoj,docela dost musel Donald77 toho skousnout,bylo to dost trapné i číst,musíme mu nechat chvilku času,aby dal o sobě vědět:)
     
  6. tonda701

    tonda701 User

    Ahoj,je to hráč,určitě přijde mezi nás:):):)
     
    BA-KA-RA and ***SIMIR*** like this.
  7. Ahoj, určitě se vrátí, i já jsem přes rok nehrál, měl jsem toho dost, tedy ne hry, ale toho, jak hra začala upadat a nic nefungovalo ........... ale nakonec jsem se vrátil ............. zkušenější, klidnější a trpělivější :) Někdy to chce čas ........... :) Tedy Donalde, čekáme na tebe chlape :) P.S. Donald mi moc moc pomohl jako Board admin, a určitě jsem nebyl sám ................. umí v tom chodit a vždy ochotně zjistil vše, o co jsem se zajímal a pomohl jak uměl ........ klobouk dolů ;) A tak ho tady chci jako všichni ostatní i jako hráče ;)
     
    Last edited: Apr 25, 2017
  8. ahoj,nemá to lehké,dostal sprchu a musí to vstřebat,určitě chodí sem na vlákno a čte naše příspěvky :).Ty Simíre ho máš asi v liště,ne?
     
    tonda701 likes this.
  9. Ahoj, jo jo, jestli myslíš herní lištu, tak tam ho mám v přátelích a posílali jsem si letadla :) a dost letadel :)
     
    tonda701 and BA-KA-RA like this.
  10. no vidíš,jsme o krok k němu blíž,až se ukáže ve hře:):):).
     
    tonda701 and ***SIMIR*** like this.
  11. Jo jo, ale myslím, že o sobě dá vědět i tady ;)
     
    BA-KA-RA and Vládíček2008 like this.
  12. Ahoj všem
    Moc mě těší váš zájem ,jsem v pohodě ,ale jak už jeden z mých herních nej přátel ***SIMIR*** naťuknul ,dám si teď po pěti letech velkou Skyrama pauzu.
    Byl jsem tu od ledna 2012 skoro denně a poslední rok mimo akce,alespoň každý víkend ,plus práce na fóru.
    Jsem rád ,že vám to tu vyšlo a určitě najdete i jiné témata k hovoru než bejvalej Board Admin:)
    Tak snad někdy ve hře;):)
    Ps: Nový hráči kteří si nepřeloží zdejší F.A.Q naše bývalé (Popisy/glosář) a budou potřebovat nějaké základní informace ,obracejte se na podporu hry. To nejdůležitější jsem zkopíroval a poslal jim.
    Ps2: .soptík. 5 varovných bodů za blbí vtipy:D
    Měj te se,občas mrknu.;):)
     
    Last edited: Apr 27, 2017
    dita2, kleckulka, peta1zetka and 5 others like this.
  13. Ahoj -Donalde77-cz, jsem rád, že jsi se ozval, tomu rozumím a chápu a moc dobře to znám ;) Tak přeju hodně štěstí .................. a třeba něěěěkdy ve hře ................. ahoj. Drž se chlape ;):cool:
     
    BA-KA-RA likes this.
  14. topgun123

    topgun123 User

  15. Ahoj.
    V poslední akci jsem si nakoupil i malé přistávací dráhy a malé odbavovací plochy. Chovají se ale fakt ňoumovsky. Na tu odbavovací plochu si sedne malé letadlo až po tom, co se mi zaplní všechny plochy včetně středních, tak že mi nejdříve zaplní malá letadla střední plochy a až jsou všechny obsazené, tak teprve šup na tu novou plochu. Tak že, pokud přistanu nejdříve s malejma letadlama a až po tom se středníma, tak jedno střední letadlo mi zůstane na dráze, protože prostě to střední letadlo na to poslední malé nenarvu. :D Musim teda nejdříve přistát se středníma, těma zaplnit střední plochy a pak teprve s malejma, který mi dřív skočí na střední plochu než na tuhle novou malou plochu. To se vyplatí. Přistávačky dělaj jedno a to samé. Přistávají na ty nové naposled mezi malejma. Možná se tahle vlastnost někomu hodí, ale já vyhazuju.
    Donalde plíís, mohl by jsi mi poslat ty glosáře co sis uložil? Já bych udělal stránky čistě na faq v cz, bez fora, prostě jen faq stránku, na kterou bych pak odkazoval v podpisu. Ostatní by si mohli taky dát odkaz na faq cz stránku, kvůli nováčkům. Udělal bych něco jednoduššího. Pokud je předhodíme podpoře, tak Bůh s nima :D.
    Hoď mi to na mail : *smazáno*
    Tenhle mejl jsem vytvořil jen na zaslání toho glosáře. Nerisknu házet svůj mejl spamerům :D.
    Pokud si najdeš Donalde čásek, tak prosím zašli. Dííík ;)

    *(smazán email, již se dostal k určeným rukám)
     
    Last edited: Apr 29, 2017
    LetuškaIveta and ***SIMIR*** like this.
  16. Ahoj Ħąŵĸ™
    To je to nejmenší co pro nové hráče můžu, ještě udělat.
    Posláno a dík za důvěru ,udělal jsem to samé :D
    Měj se;):)
     
  17. Zatím to nedokážu dostat do podpisu(sign). Furt mi to dává error.
    Dal jsem to na free hosting, ale problém je v tom, že tam ty soubory cpu hodně dlouho. Nahrávaj se mi tam jak hlemejždi. Postupně dodám všechno, co Donald poslal. Trpělivost prosím ;)
    Faq v CZ a SK na http://skyrama.4fan.cz/
     
  18. ahoj všem, vypadá to, že v cizím prostředí jsme aktivnější než jsme byli doma:)
    hlavně že to funguje. Jen ta angličtina.. snad si přeložim to základní a budu pak chytřejší.
    Vítej Donalde:)
     
    helbel likes this.
  19. RostenCZ

    RostenCZ User

    Zdarec, borci začal jsme zase hrát po delší době a nemám žádné pravidelnější linky, doufám že se někdo najde :). Tento týden online od 11:00 - 21:00

    RostenCZ - Španělská vlajka bohužel u mého jména. (Asi špatnej dotaz jestli to nejde změnti co ?)
     
  20. Ahoj. Na tohle jsem taky ještě nepřišel. Podle mně to prostě nejde.
    Faq už je celej, jen restartujte u něj stránku.
    Sign si asi jako zelenáč fóra nedám že? Simire, tobě to šlo asi taky až ses zbavil toho zelenáče.
     
    -Vavřinec- likes this.