Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Jayden.B

  Jayden.B User

  Nemluvím česky, ale chtěl jsem se jen připojit
   
 2. karolinada

  karolinada User

  Ahoj mohl by mi nekdo poslať letadlá...hocijaké :)
   
 3. bulva2

  bulva2 User

  Zdravím pokud máte zájem o trade nějakých těch letadel tak si mě neváhejte přidat! IG Nick: Jéňa77 Level: Zatím pouze 30
   
 4. Kdo má zájem o posílání letadel a má větší level než 50, rozhodně si mě přidejte! jméno: babička196060601
   
 5. Ahoj všichni pozůstalí.Kdo mohl,tak již dávno opustil tuto hru.Upadá a upadá.Blbé výmluvy na dovolené IT.Jako mnoho dalších se na hru podíváme jen již z nostalgie.Spolu s Donaldem 77 a mnoha dalšími hráči jsme přešli na FoE.To je alespoň hra.Žádná povinna blbá angličtina.Vše v češtině a těch akcí!!!!No paráda.Na Skyramu se vracím jen při více BZ.Ono po těch letech co ji člověk věnoval?!!!!Ahoj všichni ještě věrní a vše nejlepší do nového roku.
   
  Neha and Small.Only.PROJECT like this.
 6. Souhlasím s tebou a také chodím jen na více BZ. Jinak to za 1. nenaskakuje ty levly a za 2. to nemá cenu.. peněz dost, lidí také, nic nového.. furt stejné :(
   
 7. ivík2011

  ivík2011 User

  prosím o pomoc nemohu posílat svá letadla a mám rychlý servis...min.už 4h
   
 8. Měl jsi se ozvat dřív, určitě by se někdo našel..
   
 9. Také zdravím všechny, co se ještě z nostalgie vrací ... se divím, že to ještě nevypnuli, ale nejspíš to pořád ještě něco nese, najdou se asi lidé, co jsou ochotni si do hry něco koupit. Užívejte si tedy nových, lepších her a hlavně reálu! :) A mějte se fajn! PF2020.
  MPosp
   
  Neha and babička1960 like this.
 10. Ano, jsem ochotná si posílat smsky.. i když si někdy říkám, že tahle hra už nemá smysl.. že tu není nic nového, ještě jim dám půl roku/rok šanci.. jestli se nic moc nezmění, tak asi končím..
   
  Small.Only.PROJECT likes this.
 11. Tuhle hru vnímám jako oddychovku, hraju v práci na odreagování a vyplnění volnějších chvilek. Nic náročného, jen klikačka.
  V minulosti jsem už 3x skončil, když jsem ve hře došel dál a viděl to obrovské prázdno kolem - vývojář/grafik už tu roky není žádný, jen nějaký šmudla, co občas zpatlal pár nových letadýlek či nastavil a spustil akci. Ty už také jen rotují a nové nejsou.
  Psal jsem si i s podporou a navrhoval řešení problémů, jenže mi odpověděli, že jádro hry má nějaké chyby, o kterých už dlouho vědí, ale není nikdo, kdo by je opravil nebo jádro dokonce přepsal.
  Takže z mého pohledu perspektiva nulová, fakt jen nostalgie ...
   
  Neha likes this.
 12. -NewBlood-

  -NewBlood- User

  To já s hrou skončil v minulosti už alespoň tak 10x, ale vždy se třeba po půl roce na měsíc, dva vrátím, hra mě chytne, ale je to opravdu stereotyp. Tím nemyslím, že bych očekával něco jiného než klikání, ale na levelu 69 jsem bez motivace budovat svoje letiště dál. Mám všechno, co mít můžu a nic nového, co bych na svoje letiště umístil, se také nepřidá. Nechápu lidi, kteří mají level přes 90, to snad u toho musí sedět celý den a každý den jako ve skutečné věži. Mě hra baví, ale rozhodně ne tak dlouho, jak říkám, musím si dát pauzu od ní na chvíli když se k ní vrátím a hraju na mé poměry dlouho..
   
  Neha likes this.
 13. .... většinou mají 10000+ letadel :) ale nechápu proč do toho tolik dali...
   

Share This Page