Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. LSSK

    LSSK User

    Stále lepšie akokeby hru zrušili. Osobne som do hry nedal ani cent (a zatiaľ ani neplánujem). Majú dobrý koncept ,ale zvysoka na hru kašľú. Uvidíme ,čo prinesie budúcnosť.
     
  2. no jo, budoucnost je budoucnost nikdo neví jak to dopadne, prostě lechce řečeno, NECHME SE PŘEKVAPIT!
     
  3. olandiano

    olandiano User

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    -NewBlood- likes this.
  4. šťastný nový rok 2019 ! Specialní je to v tom že to píšu v čas... koukni se pod komentář vlevo dole ! :D
     
  5. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Toto není úplně pravda, někde jsem tu četl (v angličtině samozřejmě) oficiální zprávu, že se hra předělává na nový ten.. no, nevím jak to popsat sakra, prostě něco jiného než flash. Mělo by to PRÝ fungovat bez problémů..
     
  6. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Zdravím, jen se chci zeptat, chodí sem ještě někdo od nás? Posledních pár dní mě hra začala bavit, ale když mám v přátelích jen samé cizince, kterým moc nevěřím, že mi letadla odbaví (ačkoliv mě polovina XP nebo peněz nevadí, jen je mi líto, že má letadla neletěla k někomu, komu by udělala radost a odbavil je) a z Čechů je aktivní obvykle jeden hráč jen jeden den za měsíc. Nemám si s kým pak pokecat když čekám na letadla a občas je to vážně nuda, takže už sem ani nechodím. Je mi to zároveň celkem líto, když si vezmu, jak před lety byla česká komunita velmi aktivní. Na jednu stranu se vůbec nedivím - od té doby, co to koupili šikmoočci, tak kvalita šla strmě dolu.
     
  7. Už je to mrtvá hra ....... hraji jen ze zvyku, ale to co předvedli teď, jak uprostřed akce předělali systém sbírání bonusů. není co dodat. zde je v češtině to, co jsem přes překladač napsal na tzv. oficiální fórum ha ha ha , hra jde do kopru :-(

    Ahoj, to jste si ještě nezvykli na skyramu, vždy když management hry něco vymyslí, tak je to hloupost. zažil jsem v této hře už hodně podrazů, ale tenhle je největší ............... také jsem přišel o vše, ................... asi fetujou dobrý drogy :) jinak se omlouvám za překlad, píši přes překladač........... hodně štěstí v této hře ....................... uděluji si milion trestných bodů Ha ha ha :) :)
     
    Last edited: Feb 18, 2019
    babi and -NewBlood- like this.
  8. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Co se dá dělat, já teda z téhle akce ani nic nechtěl, každopádně to od nich vážně není hezký. Tento krok nejspíš vůbec nepochopím.
     
    olexa and babi like this.
  9. peta1zetka

    peta1zetka User

    Nejste v tom sami, též jsem si připadal ,,jak Alenka v říši divů". Zdar všem kteří ještě pořád hrají.:)
     
  10. 22peter22

    22peter22 User

    Hraju každý den, tak pokud tě pořád baví, tak si mě přidej :)
    nick: 22peter22
    inGameID: 6369591
     
    -NewBlood- likes this.
  11. Ahoj lidi ,to jste tu vážně ještě někdo zůstal? Simíre a peto1zetko jste fakt borci takovou dobu po ukončení hry věřit ,že se to zlepší ,větší fanoušky jsem snad v téhle hře neviděl. Snažil jsem se vám to nepřímo říct a teď už můžu naplno ,ale tahle hra opravdu skončila jen to nemůžou úplně vypnout dokud tu někdo bude ,protože jste v tom nechali opravdové prachy. Pokud se chcete někdo zase opravdu bavit najde te mě ve hře která je super a funguje už opravdu dlouho FoE (Forge Of Empires) svět Brisgard ,jako vždy Donald77 a ostatním přeju nekonečnou trpělivost :))
     
    -NewBlood- likes this.
  12. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Ahoj Donalde, jestli mě hra osloví, tak se určitě přidám. Já Skyramu hraju už jen z nostalgie a citového vztahu. Je mi to líto, kam ta hra dospěla.
     
    babi likes this.
  13. Hrála jsem skyramu od roku, kdy se to vydalo, měla jsem level 80, ale najednou se mi nešlo přihlásit tak jedu od znovu ! :( už jsem u 76 :) Donalde hraj i skyramu a pojd mi pomáhat dosáhnout vyššího levelu jestli ne, tak ne je to tvoje věc
    Hezký den :)

    Nick: babička196060601
    Level: 76
    Víc o mě vědět nemusíš :)
     
  14. Zkusil jsem FoE a je to bezva.Doporučuji.
     
  15. LSSK

    LSSK User

    Odpovede zo supportu:
    Otázka na budúcnosť Skyramy.
    Odpoveď:
    Otázka prečo dlho nebol v Skyrame update.
    Odpoveď:
    Takže "they don't feel the need to do something"...
    Mňa by zaujímalo, aká mentálna akrobacia ich k tomuto záveru priviedla.
     
    -NewBlood- likes this.
  16. omlouvám se všem kdo mi poslali letadla ale zatim nemám na to abych je vybavil všechny, díky za pochopení
     
  17. Ahoj všichni ještě věrní Skyramě.Já ji hraji již jen z nostalgie a jen s letadly XXL.A to jen když je více BZ.Přeji hezké prožití prázdnin.Všem AHOJ.
     
    ***SIMIR*** likes this.
  18. Ahoj, mluvíš mi z duše, přesně tak .................... už hraji jen o akcích a to už jen o nějakých ............. také hezké prázdniny :)
     
    babička1960 likes this.
  19. busak999

    busak999 User

    Ahoj lidi.
    Znovu jsem se po delší době zaregistroval. Bohužel jsem zapomněl vše ohledně starého Nicku. Tak jsem si musel založit nový účet. Pomohlo by mi kdyby jste si mě někdo přidal a mohli si posílat letadla. Hezký den
    Nick - busak999
    ID - 13236024
     
  20. Corbulo

    Corbulo User

    Ahoj, hledám parťáky na posílání letadel ;)

    Jméno Corbulo, ID uživatele: 13240168
     
    Last edited: Aug 28, 2019