Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Díky všem kdo mi posílají letadla !! postoupila jsem o 12 levlů ! :O ted jsem na urovni 56 :)

    Name: babička196060601
    Level: 56/57
    Další INFO už nemusíte vědět ;)
     
    Ladiček06 and Rarach5 like this.
  2. Dobré zprávy ! mám 2 raketoplány ! a hodně peněz, takže kdo chce at si mě přidá a já si koupím ještě víc, abych viděla že máte zájem ! :)

    Name: babička196060601
    Level: 60/61
    Další INFO nemusíte vědět ;)
     
    Ladiček06, Rarach5 and -NewBlood- like this.
  3. Tak co Simíre, nějak offline na forku i ve hře ne ? :( ale dnes jsi mi konečně poslal letadla ! :)

    Name: babička196060601
    Level: 65/61
    Další INFO nemusíte vědět ;)
     
    Ladiček06 likes this.
  4. Nějaký hráč/i kteří jsou online přes víkend ? přes víkend vždy mám qs a můžete posílat ! :)

    Name: babička196060601
    Level: 69/70
    Další INFO nemusíte vědět ;)
     
  5. Ahoj, DivilaKarel, nevidím tě v přátelích tak to píši sem.. zítra tu budu celý den ale v neděli také budu chystat stromek a takové ty zásady (perníčky stůl atd..) tak jen aby jsi poslal na zítřek dnes tu jsem do 01:30 a zítra od 07:00 do 17:30
     
  6. patricus

    patricus User

    Chtěl jsem po dlouhé době začít hrát. Ale hra se nenačte. Zůstává tak v půlce startovacího baneru. Nevíte, co s tím?
     
  7. zkus počkat, mě to také chvilku trvá.. :)
     
  8. Nějak klesla komunita ? Chci aby to bylo jako dřív, děkuji ! :)

    Name: babička196060601
    Level:72
    Další INFO nemusíte vědět ;)
     
  9. mate36

    mate36 User

  10. patricus

    patricus User

    Jak dlouho? Čekám 5 minut, a nic :( :( :(
     
  11. peta1zetka

    peta1zetka User

    Přeji všem hráčům i mým přátelům šťastné a veselé Vánoce a úspěšný Nový rok:):)
     
  12. Já vám samozřejmě také ! :)

    Name: babička196060601
    Level: 72
    Další INFO nemusíte vědět ;)
     
  13. peta1zetka máš tam poslanou žádost ! :) a nemyslíš že nějak klesla komunita ?

    Name: babička196060601
    Level: 72
    Další INFO nemusíte vědět ;)
     
  14. peta1zetka

    peta1zetka User

    Od té doby co zrušily české fórum hodně hráčů nehraje též akce se opakují a nic nového není tak se není čemu divit.:(
     
    -NewBlood- and babička1960 like this.
  15. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Přesně tak, hra sama o sobě je skvělá, ale jednotvárná. Nic nového tu není, jsou tu pořád ty samé chyby ve hře.. Člověka to potom nebaví..
     
  16. LSSK

    LSSK User

    V roku 2020 padne podpora flash. Rovnako s ním padne aj táto hra - na tie úspešné buď programujú launcher (nemenovaná hra o kozmických lodiach - na prehliadači nie je už výkonovo udržateľná) alebo ich prepisujú do HTML.
     
  17. ne ! to si děláš srandu ? do té hry jsem dala víc než 1 000 CZK
     
  18. a moji kámoši přes 40 000CZK uplně zbytečně
     
  19. LSSK

    LSSK User

    Je to môj názor vytvorený na základe okolitých skutočností:
    - AT je očividne jedno ,čo sa deje s hrou
    - neopravená hromada bugov
    - update bol naposledy pred cca 2 rokmi
    - praktické neriešenie problémov hráčov
    Môžu však prekvapiť a urobiť pravý opak! (prepíšu hru a začnú sa o ňu starať - na novej platforme totižto môžu byť updaty menej bolestivé ako v súčasnosti) - ja som skôr negativista
     
  20. no a nebo se může stát, že to uplně přeměnijou, místa v hangáru nám zůstanou ale letadla zmizijou a bude se hrát od začátku ale bude to velký update, nová plocha, velké letadla, runwaye atd..