Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ladiček06

    Ladiček06 User

    73 Level ! :)
     
    UbgradeCZ and LetuškaIveta like this.
  2. Ladiček06

    Ladiček06 User

    a už mám čtvrtku za sebou :) ještě nazbírat 4M :D
     
  3. Ladiček06

    Ladiček06 User

    .soptík. promiň ale já jsem ti zapomněl napsat předtím do kdy tu budu tak prosím odepiš mi na toto: proč jsi si mě vymazal z přátel ? jenom kvůli tomu že jsem ti 1x neodbavil letadla ? to je už citlivka ne ?
     
    UbgradeCZ likes this.
  4. Ladiček06

    Ladiček06 User

    dobrý den ? kdo má prosím vás 50+ level ? přidejte si mě: Ladiček06 protože mi nikdo nic neposílá a jsem na dně.. :(
     
    UbgradeCZ likes this.
  5. VU7214

    VU7214 User

    Zdravím, uvažoval jsem o koupi velkého balíčku. Součástí je i Quick servis. Ten se aktivuje hned po koupi nebo si ho mužu zapnout později. Díky.
     
    UbgradeCZ and Ladiček06 like this.
  6. Ladiček06

    Ladiček06 User

    ten quick service se ti zapne hned co to koupíš ;)
     
    UbgradeCZ likes this.
  7. Ahoj Ladičku 06.
    Nahoře žadoníš o letadla,že ti nikdo nic neposílá.Já ti poslal 6.5.(2xBZ) 30 ks letadel.Neodbavil jsi ani jedno.Pak se nediv,že ti nikdo nic neposílá.Asi mají s tebou také takovou zkušenost,jako já dnes s tebou.Již nic nebudu posílat.
    Karel.
     
  8. Ahoj Ladičku06
    mě jsi si také přidal do přátel, již 3x jsem ti posílala v různých dnech různě dlouho letící letadla, když jsi byl zelený. Ani jednou jsi mi žádné neodbavil. Tak se nediv, že i když svítíš zeleně, tak již ti nic neposílám...
     
  9. Ladiček06

    Ladiček06 User

    LetuškaIveta, DivilaKarel promiňte ale důvod byl ten že QS došel a bez QS je to hrozné, lépe řečeno: nejsem zvyklí bez QS
     
    UbgradeCZ likes this.
  10. Ladiček06

    Ladiček06 User

    a někdy už tam nejsem a přitom svítí zelená tak já už nevím jak to mají nastavený, jestli to tak má být nebo já prostě nevím - zjistil jsem to tak že jsem šel na svůj druhý účet ale furt byla zelená na tom na kterém jsem byl... Další otázky či odpovědi ?
     
    UbgradeCZ likes this.
  11. Ladiček06

    Ladiček06 User

    jo jinak, omlouvám se vždy jsem k službám - ONLINE
     
  12. Ladiček06

    Ladiček06 User

    a soptíku ty se taky nezlob :( jak se vám mohu omluvit ? poslat letadla ?
     
  13. Ladiček06

    Ladiček06 User

    nějaké ty věčí ? a lepší
     
  14. husky016

    husky016 User

    Zdravím, kdybych někdo měl letadla navíc tak si mě přidejte a můžete poslat. Mam qs takže odbavím vše
     
  15. luky123

    luky123 User

    ahooj někdo na posílání letadel? Teď mám misi vrátit 10 SeaRama-Solo, ale to jde docela těžko, když nikdo nic nepošle, takže za pomoc bych byl velice vděčný. Můj nick je luky123, předem děkuji :)
     
  16. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Změna na mém letišti "!" level 75 :)
     
  17. Dobrý den milé a milí Letušky, Letouni. Jsem tu nová, a budu ráda když si mě přidáte, děkuji :) jméno: babička196060601
     
    Rarach5 and Ladiček06 like this.
  18. Ladiček06

    Ladiček06 User

    přidáno
     
  19. Hned za 2 dny od nuly jsem na 21 ? :O Díky moc všem co mi poslali letadla !!!
     
    Rarach5 and Ladiček06 like this.
  20. Jsem zvědavá co bude za akci teď.. beztak zase nějaký šrot ! Jsem online skoro každý víkend a to celý den ! :)

    Name: babička196060601
    Level: 50/51 už se blížím !
    Další INFO už nemusíte vědět ;)
     
    Ladiček06, Rarach5 and -NewBlood- like this.