Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Jenson75

    Jenson75 User

    NUDA.....nic víc...."!"
     
    Ladiček06 likes this.
  2. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Ano ahoj Jensone mám tě na skypu jestli si vzpomínáš jsme oba dva z Hulína a ale ty letadla B747 atd.. je dobrá akce takže máš naprostou pravdu
     
  3. Ladiček06

    Ladiček06 User

    No jo furt nevím proč je to v trendech co je na tom zábavného ? Lechce řečeno.... pryč z trendů !!
     
  4. Ahoj, mám takový dotaz, jestli by to někdo věděl. Nosí nákladní vrtulníky a hydroplány součástky a třeba i sklo? Sám nákladní vrtulníky ani hydroplány nemám, tak nevím, jen by mě to zajímalo :)
     
    Ladiček06 likes this.
  5. Ladiček06

    Ladiček06 User

    ***SIMIR*** myslím že ano ani já to nemám ale jo je to nákladní letadlo tak asi jo

    Nick: Ladiček06
    Level: 71/72
     
    babička1960 likes this.
  6. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj.
    Já mám jeden nákladní vrtulník a jednu nákladní loď. Myslím si,že skla nosí,ale jistý si nejsem.
    Dám vědět.
     
    Ladiček06 likes this.
  7. děkuji :)
     
    babička1960 and Ladiček06 like this.
  8. husky016

    husky016 User

    Zdravím, našel by se tady někdo s vyšším lvlm kdo by mi mohl posílat letadla, jelikož teď nemam coiny abych si mohl kupovat nové letadla tak by se shodila pomoc. Já jsem jsem lvl 55.
    Jméno: husky016
     
    -NewBlood- likes this.
  9. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Nevím co je pro tebe vyšší level, ale s radostí pomůžu :) (ačkoliv teda nemam příliš mnoho letadel :))
     
  10. peta1zetka

    peta1zetka User

    Zdravím všechny, nákladní vrtulníky skla vozí Wal-o-Mat 10 hod. Mám jich 10, většinou vždy jeden přiveze. Též Sněžná vzducholoď dolet 6h, ale u té to není pravidlem. Hydroplány mám také nákladní s různým doletem a skla bych řekl nevozí.:)
     
  11. Rarach5

    Rarach5 User

    Je divné, že když je akce tak asi 3 dny sou tam stejné letadla.. ale po tých 3 dnů už tam sou další a já si koupil 3x čmeláka a pak jsem zjistil že tam sou další takže dalekohledy jsou pryč.. škoda že to nede nějak vrátit

    Nick: Rarach5
    Level: 34
     
    babička1960 and Ladiček06 like this.
  12. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Dobrý den dnes v 16:20 hodin se hra zhroutí potože budou na něčem pracovat takže tohle byl WARNING pro váš :)
     
    babička1960 likes this.
  13. Ladiček06

    Ladiček06 User

  14. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Ano už je to jasné :) změnili se letadla v montážní hale
     
  15. .soptík.

    .soptík. User

    Taky už stavím Redfire V1,ať mám něco nového ! :)
     
  16. Ladiček06

    Ladiček06 User

    .soptík. :( ty se máš já si na to šetřím já zrovna dnes odpoledne postavil Corn coda
     
  17. Ladiček06

    Ladiček06 User

    a .soptíku. ? kolik dohromady stojí celkem RedFire V1 ?
     
  18. Ladiček06

    Ladiček06 User

  19. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Vyplatí se vůbec? V základu přináší stejne jako Ogoriv a stojí taky stejně
     
  20. Ladiček06

    Ladiček06 User

    -NewBlood- nepřináší stejně... já myslím redfire v1 ale ty myslíš redwind v1
     
    -NewBlood- and UbgradeCZ like this.