Support Bezpečnostní aktualizace a možné výpadky hry - čtvrtek 18.1.2017

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Jan 16, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Zdravím všechny hráče,
    mám tu pro vás důležitou informaci týkající se bezpečnostní aktualizace, která bude v pozadí probíhat a bude zrealizována během tohoto čtvrtka 18.1.2017 mezi 10.30 - 12.00 hod. Během úprav může dojít k výpadkům hry. Je tedy důležité, abyste věděli, proč k nim dochází. Oficiální oznámení naleznete zde.

    Příjemnou hru a děkujeme Vám za pochopení
    danda-vnovis
    GTL cs&sk community

    Dear Players
    Due to some security updates in the background which will be done this week on Thursday, January 18th 2018 between 10.30 am and 12 noon (CET / UTC-1), there might be some
    disturbances and/or possible downtimes in the game.
    Official announcement here.

    Kindly
    danda-vnovis
    GTL cs&sk community
     
  2. -navaro72-

    -navaro72- User

    Ahoj, výpadky ve hře.... dobře. Díky za info. Řekni mi , případně zjisti, jak je možné že mi 29.1.18 padají sněhové vločky, nikoliv akční měna. Podotýkám, že letadla mám z hangáru dnes již podruhé?!
     
    -NewBlood- likes this.
  3. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Vločky padají do teď ještě memu kamarádovi :D
     
  4. Tak tohle nemá chybu.... :eek:
     
  5. UbgradeCZ

    UbgradeCZ User

    Není to špatně napsané souhlasím s tebou :) já vím že to píšu pozdě :D ale souhlasím :)
     
  6. FlyBlue-5

    FlyBlue-5 User

    Zdravím, nevím jak ostatní, ale zase mě tato hra přesvědčila, že hrát ji je akorát pro zlost. Z cizích letadel sem tam nějaká akční měna padá, ale aby mi z mých letadel nepadalo skoro nic, fajn, ale proč když už padá padají vločky a balíčky? To je nějaký vtip!:confused: Ale možná je to k něčemu, půjdu dělat něco užitečnějšího:)