Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Anyakata

    Anyakata User

    Sziasztok! Ismét egy jól ismert event!:D Az "öreg" játékosok talán nem örülnek, de a kezdőknek jól jöhet. Az ő figyelmükbe ajánlanám a Repülőverseny-parkolót! A kiírással ellentétben a közepes és L-es gépeket is ellátja!:) Sokkal praktikusabb és helytakarékosabb ezeket kitenni, mint a különböző méretű hagyományosokat. Ezért most én is gyűjtögetek pár kukkert, hogy az összes parkolómat le tudjam cserélni :)
     
    suni53, MokusOrs, Zooz67 and 7 others like this.
  2. Hát az a bay hogy ismert és nem egy olyan event ami még soha nem volt. :( Ebben az ismert eventbe sem veszek részt,nincs olyan gép ami tetszene.
     
    serinata likes this.
  3. biry1226

    biry1226 User

    Szia!

    A Repülőverseny-parkolóra nálam nem száll le sem a közepes- sem pedig a nagy gép.
     
    serinata likes this.
  4. Anyakata

    Anyakata User

    Sajnos teljesen szőke vagyok a számítógéphez, ezért nem tudok képet küldeni róla, de nálam leszállnak rá.:) Igaz a közepesek csak akkor, ha már nincs szabad közepes parkoló, de az L-eseknek nincs választásuk, nem tettem ki nagy parkolót :D
     
    serinata, Airpetya, audi80td and 2 others like this.
  5. biry1226

    biry1226 User

    Megjavult, nálam is leszállnak már.:);)
     
    serinata, audi80td and Anyakata like this.
  6. Az egyetlen egy nagy gépemet úgy megtankoltam üzemanyaggal és elküldtem ide oda repkedni,hogy még mindig a lebegőben van.Már vagy 5 órája az égben van.Jelentem senkinek nem küldtem el mivel sztrájk van a repteremen és mivel ne unatkozzanak a gépek elküldöm őket apránként megtankolva utasok nélkül szolnok Debrecen írányba. :D :D
     
    serinata likes this.
  7. Akkor sok sikert hozzá.Szükséged lesz rá.
     
    serinata likes this.
  8. **M**

    **M** User

    szolnok nagybetűvel kezdődik...így:Szolnok:D:D:D:D:p:p:p:p
     
    serinata likes this.
  9. Sziasztok :)

    Ismét nagy fejlesztésre volt szükség az eventhez :D Ha jól számolom harmadszor futunk neki :D Na de nézzük a pozitív oldalát, mindig helyhiánnyal küzdök az utasgyűjtők miatt, majd most lecserélem az ellátókat és a leszállókat így lesz helyem :D
    Aki már játszott meg tudná mondani milyen hosszúságú gépek a nyerők a gyűjtésben?

    Üdv:Attila201409
     
    Anyakata likes this.
  10. audi80td

    audi80td User

    Szia,
    A 8 óra felettiek hoznak jobban.
     
  11. apa55

    apa55 User

    Kedves BpLisztFerencAirport, megkérhetlek, hogy a jövőben csak a saját nevedben tegyél közzé posztokat és kerüld az ilyen fordulatokat "This is boring to us Hungarians." Köszönöm megértésed.
     
    **M**, Zooz67, Attila201409 and 3 others like this.
  12. Zooz67

    Zooz67 User

    Én ezt nem ismertem, de nagyon jól jött. Köszönöm szépen, hogy felhívtad rá a figyelmem! Már át is alakítottam a repteremet
    https://board-en.skyrama.com//threads/repueloter-bemutatas.11348/#post-172588
     
    renmon, serinata and Anyakata like this.
  13. :eek::rolleyes::D:D:D:D
    HA HA HA.Mivel nem a mondat eleje lehet kisbetű is.Más részt Szolnoknak nincs míg Debrecennek meg van utasszállító reptere.
     
    Last edited: Mar 20, 2018
  14. okay.Úgy akartam hogy csak én,de így jött ki.
     
    serinata likes this.
  15. **M**

    **M** User

    Jól van,jól van...látom megint nagyon HOSSZÚ......:D:D:D
    Legyen neked kisbetű...ha,neked így teszik.....:(
     
    Anyakata likes this.
  16. glacika56

    glacika56 User

    Azt azért ilyen könnyen nem jelenteném ki, mert nem is akármilyen repülőtere van Szolnoknak, csak éppen a nagyközönség számára nem nyilvános. Így akkor Szolnok is lehet nagybetűs!!! :D:D:D:D:D
     
  17. **M**

    **M** User

     
    Attila201409 and Anyakata like this.
  18. apa55

    apa55 User

    Ezt már megint elkapkodtad :p Ahogy a mondás tartja. a Google a barátunk. Ha valamiről halvány, lila segédhajtói ..ingod sincs, akkor nem szégyen használni. LHSN. Ez ugyan katonai repülőtér, de az állításban ilyen kitétel nem volt. Ellátottsága és felszereltsége (a kiszolgáló személyzetről nem is beszélve) nagyságrendekkel jobb, mint LHDC.
     
    Last edited: Mar 20, 2018
  19. 18228

    18228 User

    hello
    1?: hol találok leírást a feladatokról, nem akar jönni a hidroplán
    most itt járok:
    fő feladat - A Ramacopter-Seaking bemutatása
    történeti feladat - Híresen hírhedt

    köszönöm a segítséget
     
  20. Nem kapkodtam el.:D :D Mert,oké van Szolnoknak van repülőtere de az katonai célra és nem utasszállító reptérként mint Debrecennek.Lásd a flightradar24.com oldalon estéként Wizzair A320 London Luton Debrecen és A321 London Luton Bp Ferenc Liszt Airport.